Бійці АТО подякували громаді м. Українка за підтримку

Українська міL7N1j3QEgZkська рада активно продовжує надавати допомогу учасникам АТО, членам їхніх родин та переміщеним особам. Так, було виділено 39 земельних ділянок – для бійців та членів їхніх родин. До того ж більше року у місті діє програма 100% компенсації комунальних послуг для цих категорій населення за рахунок міського бюджету. Також за кошти громади одному з бійців АТО Євгену Зеленцову відновлено квартиру, яку було серйозно пошкоджено після пожежі. До слова: у 2015 році в м. Українка вдвічі збільшено фонд матеріальної допомоги громади. Він склав понад півмільйона гривень.

Неоціненний внесок роблять волонтери міста, які підтримують своїх земляків – бійців АТО регулярною благодійною допомогою і звичайною людською турботою.

Під час засідання Х сесії Української міської ради боєць 72-ої бригади Віталій Андріянець висловив вдячність громаді м. Українка і зокрема міській владі за благодійну та моральну допомогу воїнам. “Ваш внесок у нелегкий для країни час сприяє зміцненню обороноздатності нашої держави та підняттю бойового духу військовослужбовців”, – зазначив боєць АТО. Він передав подяки міському голові Павлу Козирєву та волонтерам.