Асоціація малих міст України провела XII Щорічну конференцію малих міст

Вже традиційно темою конференції було обирано найактуальніші питання розвитку малих міст. Тому цьогорічний форум було присвячено обговоренню теми економічного розвитку об’єднаних територіальних громад та малих міст, пошуку механізмів реалізації їх інвестиційного потенціалу та подоланню тих викликів, які стоять перед новими громадами.

Учасниками конференції стали більше сто п’ятдесяти представників малих міст, селищ та об’єднаних територіальних громад, центральних органів виконавчої влади, українських та зарубіжних організацій, міжнародних програм технічної допомоги, експертів, ЗМІ.

За результатами заходу, усі учасники ще раз переконалися, що об’єднання громад є ключовим моментом для потужного економічного розвитку. І громада Українки на шляху до цього. На сьогодні згоду на об’єднання надано сільською радою Щербанівки, проведено анкетування в Халеп’ї, також на громадських слуханнях в Жуківцях мешканці підтримали ініціативу жити спільно.

Партнерами у проведенні XII Щорічної конференції малих міст стали Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Асоціація об’єднаних територіальних громад, за підтримки та участі швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DesPro, програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні», німецької урядової компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, шведсько-українського проекту «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні», проекту ЄС «Мери за економічне зростання».