9-10 вересня 2017 року Українка збирає друзів, партнерів та гостей, щоб разом відзначити 50-у річницю з дня заснування міста

Вже давно Українка славиться як місто фестивалів, а саме унікальним щорічним «Фестивалем дворів», який об’єднує сусідів у дружню родину напередодні ДНЯ МІСТА, а саме 9 вересня. Але цього року він буде не зовсім традиційним. На зустрічі сусідів відбудеться голосування за пропозиції до громадського бюджету двору, що дасть змогу мешканцям прийняти рішення, куди будуть направленні кошти на покращення благоустрою 50-ти річної перлини на Дніпрі. А ввечері зберуться випускники всіх років міста на «Дискотеці однокласників», де на сцені разом з артистами і музикантами матиме змогу виступити кожен із присутніх.

День 10 вересня  буде незабутнім та новим. Крім знайомої усім вітрильної регати, що є одним із символів Українки та святкової ходи колективів і підприємств міста, цей день буде наповнений Фестивалями.

Традиційний Фестиваль народного мистецтва «Місто майстрів» порадує майстер-класами та конкурсом малюнку. «Рій подій» – фестиваль у форматі “Open air”  – кінне шоу, лицарські бої, кулінарна зона, костюмований променад, дендропарк, жива музика, зона краси та здоров’я та багато іншого на величезній набережній міста. «UkrainkaFest» – пісенно-танцювальний фестиваль, що стартував у місті цього року і завершиться виступами фіналістів на Гала – концерті. Зірки ФК «Динамо» зіграють дружню гру на міському стадіоні.

Запрошуємо всіх приєднатися до святкування головного свята громади – Дня Українки – та разом отримати насолоду від Дня народження нашого міста.