ОБЕРЕЖНО ПОЖЕЖІ У ЖИТЛОВОМУ СЕКТОРІ

Щодня до Служби порятунку надходять десятки повідомлень про пожежі в житловому секторі. Нерідко це відбувається через те, що громадяни нехтують правилами пожежної безпеки у побуті, що й призводить до займань, і як наслідок – травмування та загибелі людей.

Шановні громадяни!  Будьте вкрай обережними, дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань, будьте відповідальними та наполегливо дотримуйтеся рекомендацій фахівців, а саме:

• не паліть у ліжку;
  • слідкуйте за станом та справністю електромережі;
  • у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски тощо;
  • не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
  • використовуйте пічне опалення та прилади для обігріву, дотримуючись правил пожежної безпеки.

При виникненні пожежі чи іншої надзвичайної події негайно викликайте Службу порятунку за номером «101»!