Місце
Кінотеатри України

У кінотеатрах України 24 листопада відбудеться прем’єра українського повнометражного фільму «Область Героїв».

Розповідь йтиметься про українських волонтерів, які рятують безліч життів ось вже дев’ять місяців. Сюжет, що оснований на реальних подіях, буде розповідати про страшні епізоди, що були під час окупації у різних містах. Особливість цієї кінострічки в тому, що це кіно без акторів, а волонтери «гратимуть» самих себе.
Генеральний продюсер стрічки — Олексій Комаровський. Виробництво кінокомпанії IdeaFilms у партнерстві з Київською обласною військовою адміністрацією та за сприяння Держкіно України. Режисер-постановник Артур Лерман.
Кошти від продажів квитків підуть на закупівлю обігрівачів для дитячих будинків.

Попередня ТРЕНІНГОВЕ ЗАНЯТТЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ УСМІШКИ “ПОДАРУЙ ПОСМІШКУ”