За продаж алкоголю неповнолітнім – анулювання ліцензій

У І кварталі платники Київщини сплатили до Державного бюджету: більше 32 млн. грн. акцизного податку від підприємств – виробників підакцизної продукції, що перевищує минулорічні показники майже на 4 %; майже 14 млн. грн. акцизного податку від підприємств – імпортерів підакцизної продукції, що на 47,5% більше минулого року; 24 млн. грн. збору на розвиток виноградарства, садівництва, хмелярства, ріст до минулого року склав більше 11%.

У І кварталі, за результатами 138 перевірок суб’єктів господарювання з питань додержання суб’єктами господарювання вимог, встановлених законодавством України при здійсненні оптової або роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/або тютюновими виробами, працівниками ГУ Міндоходів у Київській області застосовано 424 тис. грн. штрафних санкцій.

З початку року суб’єктам підприємницької діяльності видано 2258 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.  При цьому, анульовано 5 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, що не досягли 18-річного віку та донараховано 34 тис. грн. штрафних санкцій.