Вебінар щодо функціонування електронного кабінету платника, його переваги та подання звітності в електронному вигляді відбулось в Обухівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Сьогодні, 09 червня 2021 року в Обухівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся вебінар на тему: «Щодо  функціонування електронного кабінету платника, його переваги та подання звітності в електронному вигляді».

У заході взяли участь в.о. заступника начальника ГУ ДПС у Київській області Денис Гергі та начальник Обухівської ДПІ Світлана Бєляєва.

Під час роботи Денис Гергі докладно інформував учасників засідання про впровадження нових механізмів звітування платників податків шляхом подання податкової звітності засобами електронного зв’язку. Наголосив, що в майбутньому ДПС перейде виключно до надання онлайн сервісів платникам податків.

Начальник Обухівської ДПІ Світлана Бєляєва довела до присутніх  послуги, які можна отримати через Електронний кабінет, а саме:

– підготувати, заповнити та надіслати податкову звітність в електронному вигляді;

– переглядати дані картки особового рахунку про стан розрахунків з бюджетом (нараховано, сплачено, переплата, податковий борг, штрафні (фінансові) санкції, пеня);

– формувати та заповнювати платіжні документи щодо сплати податків, зборів та інших платежів до бюджету;

– здійснювати сплату податків, зборів та інших платежів до бюджету за допомогою банківських систем типу Інтернет-банкінг;

– здійснювати офіційне листування з органами ДПС України з питань оподаткування, отримувати консультаційні послуги (у режимі реального часу або за попередньо надісланими питаннями);

– замовляти та отримувати адміністративні послуги;

– оперативно переглядати актуальні, а також архівні відомості, які надано платником податків або сформовано на підставі наданих ним до ДПС документів.

Також, начальник інспекції, відповідаючи на питання платників податків, надала практичні рекомендації щодо застосування електронних сервісів.

Інформує: Обухівська ДПІ