Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

В Обухівській ДПІ відбулася онлайн зустріч з керівництвом територіальних громад щодо спілкування з податковою за допомогою електронних сервісів

22 вересня 2021 року відбулася онлайн зустріч з керівництвом Обухівської, Української та Козинської територіальних громад щодо спілкування з податковою за допомогою електронних сервісів.

У заході взяли участь в. о. заступника начальника ГУ ДПС у Київській області Денис Гергі та  начальник Обухівської ДПІ Світлана Бєляєва.

Під час роботи Денис Гергі інформував учасників засідання про те, що на виконання вимог статті 12 Податкового кодексу України з 01 січня 2021 року Державною податковою службою України запроваджено електронне інформування територіальних громад через Електронний кабінет:

– у розрізі джерел доходів про суми нарахованих, сплачених податків, сум податкового боргу та надмірно сплачених сум;

– та на запити територіальних громад у розрізі платників податків – юридичних осіб.

Наголосив на максимальному залученню територіальних громад до використання електронних сервісів щодо отримання податкової інформації.

Світлана Бєляєва пояснила присутнім, що для отримання звітності посадовій (уповноваженій) особі територіальної громади необхідно здійснити лише чотири кроки:

Крок 1. Ввійти до приватної частини електронного кабінету за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua. Після ідентифікації будуть доступними дві вкладки:

– звітність у розрізі джерел доходів;

– звітність у розрізі платників податків – юридичних осіб.

Крок 2. Отримувати звітність у розрізі джерел доходів щомісяця, не пізніше 10 числа місяця, станом на 1 число з наростаючим підсумком спочатку року.

Крок 3. Надати запит про отримання звітності в розрізі платників податків – юридичних осіб  за формою J1604001 та отримати квитанцію за формою 2. Датою квитанції за формою 2 є дата прийняття запиту територіальними органами ДПС до розгляду.

Крок 4. Отримати звітність у розрізі платників податків – юридичних осіб, яка буде доступна територіальним громадам протягом 20 робочих днів з дати прийняття запиту у вкладці «Звітність в розрізі платників податків – юридичних осіб» станом на 1 число з наростаючим підсумком спочатку року.

Наприкінці заходу учасникам зустрічі надано змістовні відповіді на запитання.

Інформує: ДПІ в Обухівському районі

Попередня Як підготувати електромережі будинку до холодів: поради від ДТЕК Київські регіональні електромережі

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено