В Київській області припинили діяльність підпільного цеху по виробництву алкогольних напоїв

10.04.2014 працівники оперативного та слідчого управлінь ГУ Міндоходів у Київській області, в рамках кримінального провадження, виявили та припинили діяльність підпільного цеху по виробництву алкогольних напоїв.

Виробництво виявлено на території ТОВ «Х» в Київській області, Києво-Святошинський район. На території товариства  вилучено  2 120 дал. спиртовмісної рідини (пластмасові ємкості об’ємом 20 дал. із прозорою рідиною з характерним запахом спирту в кількості 46 шт. та пластмасові ємкості об’ємом 100 дал. із прозорою рідиною з характерним запахом спирту в кількості 12 шт.) загальною орієнтованою вартістю 1,7 млн. гривень. Також без будь-яких документів у цеху знаходилося обладнання, що забезпечує масове виробництво алкогольних напоїв, загальною орієнтованою вартістю 1 млн. грн.

Всього виявлено та вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 2,7 млн.  гривень.

Досудове розслідування кримінального провадження триває.