У пункті пропуску «Бориспіль» зупинена спроба незаконного ввозу валюти майже на 37 тисяч доларів США

Працівниками Київської митниці ДФС зафіксована спроба незаконного переміщення через митний кордон України крупної партії валюти високоповажним громадянином – співробітником посольства однієї з західно африканських країн при Міністерстві закордонних справ Російської Федерації.

Іноземець прибув з республіки Бєларусь і самостійно обрав для проходження митного контролю спрощену систему –  «зелений коридор», де передбачено наявність у громадян готівки у сумі, що не перевищує 10000 євро (чи еквівалент в іншій валюті).

Після перетину «білої лінії», яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю „зелений коридор”, у кишенях плаща та піджака, одягнених на пасажирі, виявлено 36 815 доларів США.

Зі слів іноземця, готівку він привіз в Україну для оплати стипендії своїх земляків-студентів у різних учбових закладах України.

Згідно чинного законодавства, складено протокол про порушення митних правил та вилучено 25470 доларів США до винесення судом рішення у справі. Пропущено пасажиру 11345 доларів США.