У червні про порушення митних правил заведено 78 справ

Київською митницею Міндоходів протягом червня підготовлено та направлено до Управління Служби безпеки України в Київській області та органів внутрішніх справ 3 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки кримінального правопорушення. За попередньою оцінкою вартість предметів порушення митних правил складає 3,2 млн. гривень.  Реально вилучені предмети у 56 справах.

Типовими предметами правопорушення в червні в основному були валютні цінності, продовольчі товари (фрукти), алкогольні напої (вино), золоті злитки, мобільні телефони, ножі, психотропні таблетки та товари, які переміщувались в обсягах, що перевищують неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України.

В порядку взаємодії між митницею і правоохоронними органами протягом червня від СБУ та податкових органів отримано 9 орієнтувань та проведено 5 спільних заходів щодо можливого незаконного переміщення товарів через митний кордон України.