Свято останнього дзвінка у Трипільській школі-інтернаті

30 травня 2014 року пролунав останній дзвінок у Трипільській школі-інтернаті, що знаходиться в Обухівському районі Київської області.

18 найстарших вихованців школи-інтернату бадьорий дзенькіт шкільного дзвоника слухали востаннє, адже вони вирушають на широку  дорогу незвіданого, але цікавого і самостійного життя, де для них відкриються нові можливості.. Для решти учнів розпочалася безтурботна пора літніх канікул, попереду активний відпочинок, нові враження.

До школярів на свято останнього дзвоника завітало багато гостей – представників трудових колективів підприємств-шефів школи-інтернату. Серед гостей були і представники державної податкової інспекції в Обухівському районі: заступник начальника ДПІ Сибірцева А.В. та завідувач сектору планування та інформаційного забезпечення управління податкового аудиту Колодко О.М.

ДПІ в Обухівському районі вже традиційно, багато років поспіль підтримує тісний звязок з навчально – виховним закладом, являється його шефом, опікується проблемами закладу та надає посильну допомогу в їх вирішенні. Ось уже майже сім років з заробітної плати кожного працівника ДПІ в Обухівському районі щомісячно утримується добровільний внесок в розмірі 0,1% та перераховується в фонд підтримки дітей-сиріт, що навчаються та виховуються  в школі-інтернаті .

На свято останнього дзвоника міндоходівці ДПІ в Обухівському районі також приїхали з подарунками: кожному учневі  підшефного класу вручено пакети з солодощами та фруктами. Вручаючи подарунки, міндоходівці побажали школярам міцного здоровя, успіхів, веселого та змістовного відпочинку під час літніх канікул.

Вітальні слова учням промовляли директор школи-інтернату, вчителі, гості. Випускники ж щиро дякували своїм вчителям за все, що вони зробили для них за довгі роки навчання, за їхню мудрість і терпіння, любов і ласку та вручили від себе святковий коровай з теплими словами-запевненнями, що школа завжди зігріватиме їхні серця приємними спогадами про дитинство і юність.

Завершилося свято прощальним вальсом дев’ятикласників біля стін рідної школи, яка була для них домівкою.