Семінар-практикум в Обухівській ДПІ

Сьогодні начальником Обухівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Світланою Бєляєвою, проведено семінар-практикум з фізичними особами–підприємцями з питання заповнення реєстраційної заяви за формою № 1-ПРРО.

Фахівці податкової на прикладі показали присутнім особливості заповнення такої заяви та зауважили, що у реєстраційній заяві за формою № 1-ПРРО зазначається локальний номер ПРРО, який присвоюється такому ПРРО суб’єктом господарювання. Локальний номер ПРРО становить числовий номер, він є унікальним серед номерів, що присвоюються суб’єктом господарювання у довільному порядку ПРРО для його реєстрації та застосування у відповідній господарській одиниці. Локальний номер ПРРО зберігається за ПРРО до дати його скасування.

Очільниця ДПІ довела до присутніх переваги використання програмних РРО перед класичними РРО, а саме:

– за допомогою різних ґаджетів (програмне забезпечення можна завантажити на смартфон, планшет, комп’ютер тощо);

– швидка та зручна реєстрація програмного РРО через Електронний кабінет;

– можливість використання режиму «офлайн»;

– відсутність необхідності ведення книг обліку розрахункових операцій;

– електронні чеки замість паперових.

Наприкінці заходу учасникам практикуму надано вичерпні відповіді на запитання щодо роботи РРО/ПРРО.

Обухівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області