Робота по упередженню корупційних проявів в органах ДФС Київщини

Співробітниками відділу власної безпеки при Головному управлінні ДФС у Київській області ГУВБ ДФС України впродовж 2015 року проведено 1062 профілактичних заходи щодо попередження корупційних проявів, це: постійно діючий швидкий рядок на суб-сайті ГУ ДФС у Київській області, 192 бесіди (виступи, лекції) в робочих колективах з антикорупційної тематики, організовано 181 виступ по радіо та телебаченню, здійснено 79 публікацій та повідомлень в мережі Інтернет. Також проведено 162 інших заходи з підвищення ефективності боротьби із корупцією (зокрема, економічні навчання в колективах), забезпечено 28 публікацій в пресі, проведено 32 наради  та 2 виступи.

У 2015 році до підрозділу власної безпеки ГУ ДФС у Київській області надійшло 89 повідомлень від суб’єктів господарської діяльності, фізичних та юридичних осіб, про можливі неправомірні дії співробітників органів фіскальної служби.

Проведено 247 службових розслідувань та перевірок. За їх наслідками винесено 49 подань керівникам структурних підрозділів для вжиття заходів реагування, за результатами яких 15 посадових осіб притягнуто до відповідальності, в тому числі 6 – до дисциплінарної, 127 службовим особам та кандидатам на працевлаштування до органів фіскальної служби винесено офіційні застереження щодо недопущення протиправної поведінки в ході провадження службової діяльності.

Розпочато 2 кримінальних провадження за встановленими фактами прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, тобто хабарництва, відповідальність за вчинення яких передбачена частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України.

Крім того, в минулому році за матеріалами підрозділу власної безпеки розпочато 22 кримінальних провадження за фактами вчинення посадовими особами Головного управління, його територіальних органів, а також Київської митниці ДФС злочинів у сфері службової діяльності.