Попереджає Управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Київській області

Управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Київській області звертає вашу увагу, що в деяких областях України – Вінницькій, Полтавській, Львівській, Черкаській, Чернівецькій, Хмельницькій, та АР Крим трапляються не поодинокі випадки шахрайських дій не встановлених осіб, які від імені працівників державної податкової служби телефонували до суб’єктів господарської діяльності, вимагаючи грошові кошти та зловживаючи їхньою довірою, отримували у вигляді позики або нібито для вирішення питань підприємства які виникли під час проведення перевірки.

Подібні факти зафіксовані і на території Київської області.

З метою запобігання шахрайським діям, відносно суб’єктів господарської діяльності, просимо про всі подібні випадки повідомляти районні відділи внутрішніх справ та інформувати УВБ ГУ Міндоходів у Київській області за тел.246-23-55 та ні в якому разі не надавати кошти шахраям.