Понад 4,5 млн. грн. отримав бюджет завдяки Київській Митниці Міндоходів

Пріоритетом діяльності Київської митниці Міндоходів є ефективна боротьба з переміщенням заборонених предметів – зброї, наркотиків, валюти, тощо. Результатами даного напрямку роботи стало виявлення протягом квітня – травня 90 фактів порушень митного законодавства України. Зокрема, припинено 53 факти незаконного переміщення через митний кордон України валюти у розмірі майже 2 млн. грн., упереджено ввезення на митну територію екзотичних овочів та фруктів вагою понад 30 тонн на загальну суму біля 500 тис. грн. без декларування та сплати належних податків та зборів.

Київською митницею Міндоходів до суду направлено для розгляду по суті 75 справ про порушення митних правил на суму понад 4 млн. гривень.

Результатом якісного провадження в справах про порушення митних правил стало винесення судом рішень на користь держави у 28 справах та накладено судом адміністративне стягнення у вигляді конфіскації на суму більше 2 млн. грн. та штрафу на суму 1,5 млн. гривень.

ГУ Міндоходів у Київській області