Під час перереєстрації виявлено факт підробки

подделка211.05.2016 по обіді, з приводу перереєстрації та видачі дубліката свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу звернувся черговий автовласник. Експерт на оглядовому майданчику дослідивши автомобіль марки
«Газ-5312» 1991 року випуску виявив, що номерна табличка з ідентифікаційним номером шасі має ознаки перезакріплення.

За даним фактом, було викликано слідчо-оперативну групу Броварського відділу поліції ГУНП в Київській області, для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

РСЦ МВС в Київській області радить під час купівлі автомобіля ретельно перевіряти усі документи, технічний стан, а також звертатись за консультацією до територіальних сервісних центрів МВС та фахівців експертної служби МВС.

Прес-служба Регіонального сервісного центру МВС в Київській області