Найкращі друзі дівчат – це діаманти.

Дівчатам – діаманти друзі, а от для хлопця з Ізраїлю вони стали причиною порушення митного законодавства.

Під час проходження митного контролю, громадянин Ізраїлю, який прилетів до України  намагався незаконно перевезти 242 діаманта!

Пасажир  обрав  спрощену систему проходження митного контролю «зелений коридор», тим самим, заявивши, що переміщувані ним через митний коридор України товари не підлягають письмовому декларуванню та  оподаткуванню митними платежами.

Під час проведення вибіркового митного контролю ручної поклажі, у громадянина Ізраїлю  виявлено 242 діаманти. Всі предмети знаходилися у прозорих поліетиленових пакетиках, що містились у відділенні дорожньої сумки пасажира. Дорогоцінне каміння  переміщувалось без ознак приховування.

Власник діамантів митної декларації не заповнював, до інспекторів митниці з приводу декларування виявлених товарів не звертався.

Співробітниками Київської митниці Міндоходів  складено протокол про порушення митних правил України. Громадянин Ізраїлю відмовився сплачувати податки і діаманти залишилися на митниці на відповідальному зберіганні –  чекати свого власника на повернення в Ізраїль.