Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

На Обухівщині відбулася спільна нарада представників ГУ ДПС у Київській області та Управління соціального захисту населення Виконавчого комітету Обухівської міської ради щодо погашення заборгованості з ЄСВ

В Обухівській міській радівідбулась нарада щодо вжиття додаткових заходів, спрямованих на недопущення виникнення заборгованості із заробітної плати та забезпечення її скорочення на підприємствах, в установах та організаціях, що здійснюють свою господарську діяльність.

У нараді взяли участь начальник соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради Циганок Н. А., начальник управління економіки виконавчого комітету Обухівської міської ради Кондратюк А.М., начальник фінансового управління виконавчого комітету Обухівської міської ради Медвідчук Н.І., директор Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Назаренко С.А., начальник Обухівського відділу по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Київській області Фокіна О.О.

Олена Фокіна інформувала учасників наради щодо стану розрахунків з бюджетом зі сплати ЄСВ на 01.08.2021 р.

Учасники наради наголосили, що питання повноти сплати ЄСВ було і залишається актуальним для органів ДПС та ПФУ, тому погашенню заборгованості з ЄСВ приділяється особлива увага, адже цей внесок формує дохідну частину Пенсійного фонду і несвоєчасна сплата коштів  ЄСВ – це неотримані пенсії та  недофінансовані інші соціальні виплати громадянам.

Також, на нараді було наголошено на своєчасній виплаті заробітної плати найманим працівникам, та доведено до присутніх, що заборгованість із виплати заробітної плати свідчить про порушення вимог законодавства про працю.

Інформує: ДПІ в Обухівському районі

Попередня Оголошення про скликання 9-ї (позачергової) сесії УМР VIII скликання на 09 вересня 2021 р. о 16:00

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено