На Київщині за рахунок перевірки тільки ризикових підприємств, надходження по актам перевірки зросли

З метою збільшення надходжень до бюджету органи Міндоходів Київщини перевірки здійснюються лише ризикових суб’єктів господарювання. Приділяється значна увага якісному проведенню документальних перевірок та якісному документуванню встановлених порушень, що сприяє безапеляційному узгодження проведених донарахувань, збільшення податкової віддачі після проведених перевірок і зростання добровільної сплати податків до бюджету.

Так, з початку  року за результатами проведеної перевірочної роботи до державного бюджету надійшло понад 58 млн. грн., що більш як на 2,5 млн. грн. перевищує надходження минулого року.

Протягом липня цього року підрозділами податкового та митного аудиту Київщини, за актами перевірок, до державного бюджету донараховано понад 9 млн. грн., що на 503 тис. грн. більше ніж в липні 2013 року.