На Київщині виявлено понад 43 млн. грн. легалізованих доходів, одержаних злочинним шляхом

Фахівцями управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ Міндоходів у Київській встановлено факт легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом фізичною особою «У». Вказана особа створила і придбала в 2010 – 2012 році, з метою прикриття незаконної діяльності у державному секторі економіки, 5 фіктивних підприємств для надання послуг реально діючим суб’єктам підприємницької діяльності України в проведенні безтоварних фінансових операцій з грошовими коштами, за допомогою незаконного переведення їх з безготівкової форми розрахунку в готівку. Наслідком чого стало накопичування на рахунках фіктивних підприємств протиправно отриманих грошових коштів. Безготівкові кошти фізична особа «У» в 2011та 2012 роках перевела в готівкові кошти в розмірі понад 43 млн. грн..

За матеріалами справи, у травні поточного року, обліковано кримінальне провадження за фактом легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.