На Київщині виявлено черговий факт підробки

подделкаЧерговий випадок підробки ідентифікаційного номеру виявлено працівниками ТСЦ та фахівцями експертної служби МВС. Цього разу в територіальному сервісному центрі № 3243 РСЦ МВС в Київській області.

10.05.2016 звернувся житель м. Києва з приводу зняття з обліку для реалізації транспортного засобу марки «Кіа Clarus»
1997 року випуску. Працівники сервісного центру повідомили автовласнику, що реєстраційні дії не можуть бути виконанні без проведення експертного дослідження автомобіля, на що він погодився без вагань.

Під час проведення дослідження автомобіля судовим експертом, було встановлено факт зміни ідентифікаційних номерів кузова кустарним шляхом.

За даним фактом, було викликано слідчо-оперативну групу Броварського відділу поліції ГУНП в Київській області, для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

Прес-служба Регіонального сервісного центру МВС в Київській області