До бюджету сплачено 14,1 млн.грн. єдиного податку

За сім місяців 2014 року платники податків Обухівщини, які перебувають на спрощеній системі  оподаткування, сплатили до бюджету 14,1 млн.грн. єдиного податку. Порівняно з відповідним періодом  минулого року сплата податку зросла на 24,8 %.  Протягом відповідного періоду минулого року до бюджету надійшло 11,3 млн.грн. єдиного податку.

Левова частка суми сплачена підприємцями – фізичними особами. Від приватних підприємців  бюджет отримав 10,4 млн.грн. єдиного податку. Від діяльності спрощенців – юридичних осіб до бюджету надійшло 3,7млн.грн.

За статистикою, на сьогоднішній день на спрощеній системі  оподаткування на Обухівщині працюють майже 3 тисячі суб’єктів господарювання:  2589 фізичних осіб – підприємців та 372 юридичні особи.

Нагадаємо, що підприємці мають можливість  подавати заяви про  перехід на спрощену систему оподаткування в електронному вигляді. До того ж , за власним рішенням протягом року «спрощенці» мають змогу змінювати  групу або ставки податку.