Бізнес Обухівщини збільшив надходження по єдиному соціальному внеску

Протягом І півріччя цього року суб’єкти господарювання  Обухівщини сплатили до бюджету єдиного соціального внеску на суму понад 189,0 млн.грн., що на 12,3 млн.грн. більше, ніж в аналогічному періоді минулого року (приріст становить  майже 7 %). Спостерігається позитивна динаміка надходжень єдиного внеску в порівнянні з відповідним періодом минулого року, адже середньомісячна сплата єдиного внеску підвищилася на 2,0 млн.грн. –  з 29,5 млн.грн. до 31,5 млн. грн.

За результатами проведених контрольно-перевірочних заходів, ДПІ в Обухівському районі за порушення вимог діючого законодавства по єдиному соціальному внеску донараховано 214,2 тис. грн.

Зростає кількість осіб, які виявляють бажання брати участь у добровільній сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Так, з початку поточного року в ДПІ в Обухівському районі укладено 11 договорів  про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Все більшої популярності серед платників єдиного внеску набуває сервіс електронного звітування. Так, майже 83% звітності по ЄСВ  надходить до ДПІ засобами електронного звітування. Адже для його використання платникам достатньо лише отримати в органах Міндоходів безкоштовний електронний ключ та завантажити відповідне програмне забезпечення.