Більше 6 млн. грн. штрафу повинен сплатити мешканець Київщини за неналежне зберігання спирту

Боротьба із нелегальним ринком підакцизних товарів являється одним із пріоритетних напрямів роботи органів Міндоходів. Виявлення та вилучення не ліцензованої алкогольної та тютюнової продукції не тільки поповнює бюджет, а й оберігає громадян від споживання товарів невідомого походження.

Працівниками ГУ Міндоходів у Київській області нещодавно проведено фактичну перевірку суб’єкта господарювання «У». За результатами перевірки встановлено зберігання спирту в кількості більше 79801 літра в місці, яке не внесено до Єдиного державного реєстру місць зберігання, що є порушенням вимог чинного законодавства. До суб’єкта господарювання «У» застосовано фінансові санкції у вигляді штрафу.