Академія митної служби України оголошує прийом документів на навчання

Цільовий набір на навчання в Академію проводиться для сільської молоді в межах обсягів державного замовлення та за встановленою квотою на підставі цільових направлень, виданих спеціальною комісією з урахуванням рекомендацій митниць.

Правилами прийому до Академії у 2014 році передбачено, що встановлена квота прийому сільської молоді до Академії не повинна  перевищувати 50% державного замовлення від загального обсягу прийому за кожним напрямом підготовки.

З метою своєчасного та ефективного проведення профорієнтаційної роботи серед абітурієнтів Київщини повідомляємо, що Київській області виділено 4 орієнтовних квоти прийому сільської молоді до Академії за напрямами підготовки: «Право», «Міжнародна економіка», «Менеджмент ЗЕД», «Комп’ютерні науки». Київська митниця Міндоходів може видати мінімум 6 рекомендацій, максимальна кількість рекомендацій не обмежується. Рекомендації можуть видаватися на один або декілька напрямів підготовки.

У процесі видачі рекомендацій абітурієнтам з-поміж сільської молоді рекомендуємо керуватися наступними критеріями:

– громадянство України;

– наявність відмітки в паспорті або в іншому документі, виданому місцевими органами виконавчої влади, що підтверджує місце постійного проживання абітурієнта в сільській місцевості;

– сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригіналів або завірених копій) з оцінками з предметів, що відповідають Переліку конкурсних предметів згідно з обраним напрямом підготовки не нижче вищезазначених Правил прийому до Академії у 2014 році, а саме: показник успішності в сертифікаті з профілюючого предмету (відповідно до обраного напряму підготовки) повинен складати не менше ніж 140 балів та не менше ніж 124 з інших непрофільних загальноосвітніх предметів.

Остаточні квоти прийому сільської молоді до Академії та графік проведення співбесід з абітурієнтами для отримання цільового направлення будуть відомі після затвердження Кабінетом Міністрів України обсягів державного замовлення на підготовку фахівців у 2014 році.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном Міністерства доходів і зборів України, департамент митного контролю: (044)2472715.