9 листопада – останній день подання податкової декларації платника єдиного податку – ФОП (для платників ЄП ІІІ групи) за три квартали 2023 року

Головне управління ДПС у Київській області нагадує платникам податків, що останній день подання Податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця для платників ІІІ групи за три квартали 2023 року – 09 листопада 2023 року.

Так, відповідно до абзацу першого п. 296.3 ст. 296 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), платники єдиного податку ІІІ групи подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду.

Податкові декларації, крім випадків, передбачених ПКУ, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя) – п.п. 49.18.2 п.
49.18 ст. 49 ПКУ.

Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний день, що настає за вихідним або святковим днем – п. 49.20 ст. 49 ПКУ.

Платники єдиного податку ІІІ  (крім електронних резидентів (е-резидентів) сплачують єдиний податок протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал – п. 295.3 ст. 295 ПКУ.

Якщо граничний строк сплати податкового зобов’язання припадає на вихідний або святковий день, останнім днем сплати податкового зобов’язання вважається операційний день, що настає за вихідним або святковим днем – абзац тринадцятий п. 57.1 ст. 57 ПКУ.

Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua