ЗВ’ЯЗОК ПОКОЛІНЬ МІЖ ТРЕТІМ ПОКОЛІННЯМ ДО ДІТЕЙ «БАБУСИНІ ЗАЙЦІ»

Сьогодні у ПК «Енергетик» відбувся перший майстер-клас та презентація проєкту від Благодійного фонду «Наша перемога» – “Бабусині зайці”.

Меморандум щодо співпраці було підписано міським головою Олександром Туренком, БФ “Наша перемога”, ветеранською організацією м. Українка, Інститутом третього віку, депутатською фракцією “Голос”.
Координує соціальний проєкт заступник міського голови Агнесса Олкова-Михницька та депутат від партії «Голос» Алевтина Шмагель.

Учасники меморандуму погодилися об’єднати свої зусилля в реалізації проєкту «Бабусині зайці» (виготовлення іграшки своїми руками мешканцями похилого віку).

Цей позитивний проєкт спрямований на відновлення зв’язків поколінь між третім поколінням та дітьми, які потребують соціальної підтримки й потрапили у складні життєві обставини.

Учасники майстер-класу виготовили особливим методом зі шкарпеток дуже милих зайчиків, яких після завершення було передано Головному управлінню поліції Київської області та психологу “Центру надання соціальних послуг” для діточок які потребують соціальної підтримки.

Цей проєкт буде мати продовження у серії майстер-класів в усій громаді, в кожному селі!
Кожен з нас має можливість подарувати, через іграшку-зайчика, краплинку любові дитині.

Творимо добро від щирого серця, щоб справи приносили усім радість та затишок!