Звернення міського голови Олександра Туренка

Вітаю, шановна громадо! росія знову нагадала нам про те, що, на жаль, ще існує. І існує у найпотворнішому її варіанті.

Годі писати про те, що вчора трапилось під час повітряної тривоги – звуки вибухів чули абсолютно всі. Через це відбулось масове відключення споживачів від електроенергії. Наша громада, як наслідок, залишилась ще й без тепла, водопостачання, зв’язку.

Як повідомляв раніше, у разі блекауту на території Українки запускаємо пункти підзарядки мобільних пристроїв. Учора, як і подальшому, вони працюватимуть біля міськради, АЛ №1 та ПК «Енергетик».

Також вчора люди мали можливість випити гарячого чаю, зарядити мобільні пристрої та зігрітись в пункті обігріву при ПК. На жаль, маємо трьох постраждалих унаслідок ракетної атаки. Їм надано невідкладну медичну допомогу. Дякую нашим медикам!

Станом на ранок подано електричну енергію, відновлено водопостачання та водовідведення. Енергетики роблять все можливе, аби відновити теплопостачання. Дякую кожному, хто посильно працює на своєму фронті.

Наразі всі міські служби продовжують працювати.

Надалі, у випадку надзвичайної ситуації та у разі відсутності зв’язку – інформація щодо роботи пунктів обігріву, забезпечення населення водою, номерами екстрених служб, буде озвучуватися через вуличне оповіщення.

Інформую, що:

у разі відсутності водопостачання в місті Українка буде забезпечена робота бюветів за адресами:

Дитяча школа мистецтв – вул. Соснова

За будівлею Палацу Культури Енергетик (пам’ятник Гусляру).

Час роботи бюветів, генераторів буде повідомлено через вуличне оповіщення та на офіційних ресурсах громади.

Пункти обігріву, забезпечені генераторами, водою, ковдрами, продуктами тривалого зберігання будуть розгорнуті за адресами:

м. Українка, ПК «Енергетик»;

м. Українка, Академічний ліцей №1 (школа);

с. Трипілля (Адміністративна будівля);

с. Жуківці (Адміністративна будівля);

с. Витачів (Адміністративна будівля);

(Днями забезпечимо всім необхідним і пункти обігріву в решті сіл).

Також, у випадку перенавантаження на лінії 103, на території громади працює служба цілодобової невідкладної медичної допомоги (068 – 354 – 90 – 86).

Якщо ви застрягли в ліфті під час вимкнення світла чи надзвичайної ситуації – звертайтесь за номером: 093 – 366 – 93 – 03.

Дякую всім працівникам критичної інфраструктури, воїнам ЗСУ, силам ППО.

Розумію, що важко, тому допомагаймо один одному і з розумінням ставимось до таких ситуацій. Попереду – зима. Пам’ятаємо про запаси води, продуктів, ліків.

Тримаймось! Все буде добре!

Олександр Туренко