15 травня в Українці, в рамках проєкту Президента України «Активні парки – локації здорової України», відбулося тренування для учнів молодших класів «Рухові активності для дітей шкільного віку», а саме: стрибки, загальнорозвиваючі вправи, гімнастична драбина.
![](https://ukrainska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347375769_1288907121733056_5455076992167873651_n-1024x768.jpg)
Координатор – Прахніцький Всеволод.
Основною метою проєкту «Активні парки – локації здорової України» є популяризація та організація оздоровчої рухової активності усіх категорій громадян, створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення, профілактики захворювань.
Тренування пройшло динамічно з різноманітними цікавими вправами та гарним настроєм.
Долучайтесь до активного відпочинку та здорового способу життя! Наступні активності на свіжому повітрі чекають на Вас 17 травня, з 15:00 по 17:00. У програмі заходу: петанк; волейбол; бадмінтон; фрізбі. Зустрічаємось на стадіоні, набережна міста. Буде здорОво!
![](https://ukrainska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347369013_1287647062157922_2316225520443989316_n-724x1024.jpg)