Жити здорОво. В Українці стартував проєкт “Активні парки – локації здорової України”

15 травня в Українці, в рамках проєкту Президента України «Активні парки – локації здорової України», відбулося тренування для учнів молодших класів «Рухові активності для дітей шкільного віку», а саме: стрибки, загальнорозвиваючі вправи, гімнастична драбина.

Координатор – Прахніцький Всеволод.

Основною метою проєкту «Активні парки – локації здорової України» є популяризація та організація оздоровчої рухової активності усіх категорій громадян, створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення, профілактики захворювань.

Тренування пройшло динамічно з різноманітними цікавими вправами та гарним настроєм.

Долучайтесь до активного відпочинку та здорового способу життя! Наступні активності на свіжому повітрі чекають на Вас 17 травня, з 15:00 по 17:00. У програмі заходу: петанк; волейбол; бадмінтон; фрізбі. Зустрічаємось на стадіоні, набережна міста. Буде здорОво!