Жителі громади можуть передати свої книжки в регіони, які найбільше страждають від російських обстрілів

Українська міська бібліотека запрошує долучитись до Всеукраїнського проєкту збору книжок «Вільні читають українською!»

За час повномасштабного вторгнення було знищено понад 180 мільйонів українських книжок. Тож головна мета проєкту – поповнення бібліотечних фондів, створення мобільних бібліотечних куточків, формування книжкових поличок в укриттях та гуманітарних штабах у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській та Сумській областях, які постраждали внаслідок російської військової агресії.

Зазначений проєкт спрямований на покращення психоемоційного стану людей, які знаходяться під щоденними ворожими обстрілами, а також на підтримку читання українськомовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості громадян, популяризації української мови, використання її у повсякденному житті.

У зв’язку з цим у міській бібліотеці організовується пункт збору книг!

Долучайтеся до реалізації Всеукраїнського проєкту!