Здійснено аналіз заборгованості населення Української громади перед надавачами комунальних послуг

«Водоканал» – 700 тис грн;

Підприємство з обслуговування житла – понад 5 млн грн;

«Профпереробка» – понад 3 млн грн;

Найвищого показника – 12-ть мільйонів гривень сягнула заборгованість перед Трипільською ТЕС!

Шановні споживачі! Не зважаючи на рекордні борги, у цей нелегкий період комунальні підприємства продовжують вивозити сміття, ремонтувати ліфти, закуповувати необхідне для роботи обладнання та паливно-мастильні матеріали, надавати воду в будинки навіть під час довготривалих вимкнень електроенергії… Проте, без своєчасної сплати комунальних послуг інфраструктура просто не зможе ефективно працювати.

Саме від вас залежить і підготовка до опалювального сезону 2024/2025 років та його стале проходження.

Просимо вчасно сплачувати поточні нарахування, а також погасити борги, аби не допустити зриву надання комунальних послуг на території Української громади!