Завершені роботи з ремонту “найпроблемніших” ліфтів

Поширена проблема в будинках застарілого житлового фонду – несправність ліфтів. І, якщо в одних будинках ситуація вирішується в короткий термін, то в інших знадобиться значно більше часу та зусиль, адже ремонтом чи заміною однієї деталі не обійтися. Така ситуація була за адресами вул. Енергетиків 4, Енергетиків 14, просп. Дніпровський 16, просп. Дніпровський, 21, Будівельників, 2, Будівельників, 4.

Наразі в цих будинках завершені роботи з ремонту ліфтів, у ході яких проведено значний комплекс заходів: ремонт приводів з заміною електродвигунів, проводів, реле, підшипників та тросів. Просимо мешканців всіх будинків дбайливо ставитись до ліфтового господарства –  не перевантажувати кабіни, не псувати та не забруднювати стіни та кнопки виклику підйомника,  адже для міста та співвласників будинків заміна та ремонт ліфтів – це зовсім немалі кошти.

Бережіть спільне майно!