Затишна й упорядкована громада – результат щоденної праці

Прогулянка повз барвисті, запашні квітники, охайні та викошені газони, безперечно дарує відчуття затишку і комфорту на вулицях громади, на мить відволікає від думок про погане.

З ранньої весни тривали сезонні роботи з благоустрою – прибирання, підготовка квітників, висадка квітів, прополка, полив зелених насаджень, обрізка аварійних дерев, покіс газонів…

Усі ці роботи тривають і є щоденними, на кожній локації. Охайно має бути скрізь, а надто – на площі, посеред якої зберігається пам’ять про загиблих Героїв Української громади.

Заходи з благоустрою сумлінно виконують підрядні організації та комунальні служби під контролем управління розвитку інфраструктури.

Дбаємо про комфорт разом!