Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

30 березня 2021 року о 10.00 год відбулося засідання виконавчого комітету Української міської ради. У ході засідання заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосується різних сфер життєдіяльності громади:

– МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ, зокрема про погодження схеми організації тимчасового проїзду, про проведення громадських слухань містобудівної документації – «План зонування території вул. Вишневій в м. Українка» та інші питання.

– КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ЖКГ ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, про погодження  Українському водопровідно-каналізаційному підприємству загальновиробничі норми питомих витрат електричної енергії для надання послуг з централізованого водопостачання на 2022 р. та інше.

– СОЦІАЛЬНІ ПИТАННЯ, про надання місця в позачерговому порядку у закладах дошкільної освіти с. Халеп’я та м. Українка, про затвердження додатку до протоколу з переліком осіб, яким надається матеріальна допомога, а також про схвалення змін до міської програми соціального захисту «Турбота».

Не зважаючи на карантин та пов’язані з ним заходи, засідання виконавчого комітету Української міської ради пройшло раціонально та продуктивно.

Попередня Всеукраїнська акція Герой-рятівник року!

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено