За результатами засідання виконавчого комітету

Перше у цьому році засідання виконавчого комітету відбулось 30-го січня. Проєкт порядку денного передбачав розгляд 38-ми питань. Із головного:

• Розглянуто та погоджено питання про встановлення інформаційних щитів для вшанування полеглих захисників України (Алея Героїв). За результатами напрацювань, спілкування з родинами полеглих,  створений проєкт Положення про Алею Героїв. Його було розміщено на веб-сайті громади разом із опитуванням щодо місця розташування. За результатами, попередньо – це площа Т. Шевченка.
  • У ході обговорення теми міський голова Олександр Туренко звернув увагу архітекторів на необхідність упорядкувати площу в питанні стоянки автобусів та розміщення поряд з нею тимчасових споруд.
  • Затверджено план роботи виконавчого комітету на І півріччя 2024-го року.
  • Затверджено звіти про виконання Програм за 2023-й рік. «Маємо дуже високі показники у відсотковому співвідношенні, а це свідчить про те, що виконком працює правильно, роботу свою знає, а отже і відпрацьовує заробітну плату з позначкою «+», хто б що там не говорив. Попереду ще більше важливих справ, тому не зупиняємось» – зазначив Олександр Туренко.
  • У сфері медицини міський голова повідомив, що в лікарню м. Українка завезено обладнання для цілодобового стаціонару: «розширюємо спектр медичних послуг і працюємо над проєктом реконструкції лікарні з улаштуванням укриття» – зазначив він.
  • Також із основних новин – незабаром відбудеться відкриття секції боксу у відремонтованому приміщенні «Зеленого залу». Вже придбано необхідний інвентар, завезений ринг, визначено тренерський склад.
  • У ході засідання члени виконавчого комітету погодили проєктно-кошторисну документацію на будівництво басейну при АЛ №2. «Це вагомий перший крок у виконанні десятирічних передвиборних обіцянок попередніх каденцій. Впевнений, що зможемо втілити нашу спільну мрію у життя вже у найближчому майбутньому» – додав міський голова.
  • Рішенням виконкому погоджено зміни в структурі Центру надання соціальних послуг. Таким чином буде розширено штат працівників на 3 одиниці для проведення соціальної роботи з підтримки сімей військовослужбовців, поранених захисників і всіх, хто повернувся з зони бойових дій.

Розглянуті та прийняті питання служби у справах дітей та сім’ї, питання управління гуманітарного розвитку (зокрема, надання місць в садочках), питання квартобліку, торгівлі та ін. Загалом засідання пройшло злагоджено та конструктивно.