Яскрава програма до Дня сім’ї в Українській громаді

До Міжнародного дня сім’ї фахівці Центру надання соціальних послуг провели ігрову програму для дорослих та дітей м. Українка : «Ми всі – одна сім’я, єдина ми родина. Мільйони різних «я», а разом – Україна».

Дітьми була створена одна велика команда, виданий маршрутний лист, за яким відвідували різноманітні станції.

Завдання, які виконували учасники на кожній зупинці, були спрямовані на формування бажання виявляти увагу й повагу до рідних, розуміння необхідності міцних родинних зв’язків, важливості родинного єднання і, звичайно, на формування відчуття гордості за свою велику українську родину.

Наприкінці гри на кожного учасника очікувала участь в безпрограшній лотереї. Без подарунків та гарного настрою ніхто не залишився.

Наступна “зупинка” – у селах Витачів та Верем’я. Центр надання соціальних послуг Української міської ради чекає на цікаві зустрічі.