Якісне освітлення вулиць – це комфорт і безпека жителів громади!

Відповідно до розпорядження КОВА в громадах Київщини частково відновлено роботу вуличного освітлення. Оскільки тривалий час система не працювала – одразу після її запуску підрядною організацією, спільно з управлінням розвитку інфраструктури ВК УМР, було розпочато комплексну діагностику мереж, аби виявити можливі дефекти та оперативно усунути їх. Роботи тривають щоденно як у селах громади, так і в місті Українка.
Варто зазначити, що реконструкція ліній зовнішнього освітлення відбувається системно та планомірно й охоплює дедалі більше територій нашої громади. За минулий рік було успішно реалізовано проєкт будівництва нових ділянок мережі – це вул. Загребельна, пров. Партизанський, вул. Підгірна, с. Трипілля та частина вул. Шевченка, с. Щербанівка. Разом із тим розбудовувались і мережі по вул. Південна, вул. Соснова в м. Українка та на багатьох інших локаціях нашої громади.
Найближчим часом буде освітлено ділянку в районі «Ледачої Вежі» (тротуар вздовж території ПТУ) та ділянку дороги по вул. Загребельна. Наразі також відбувається процес інтеграції нової автоматизованої системи керування наявними мережами, що дозволить своєчасно реагувати на можливі «збої» в освітленні.

Управління розвитку інфраструктури, спільно з підрядною організацією, забезпечують належний рівень технологічності цього процесу.
Працюємо для добробуту, комфорту та безпеки нашої громади!