Виїзний прийом громадян в Українській громаді

У рамках укладеної Угоди про співпрацю та взаємодію між Обухівською  міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості та Українською територіальною громадою в приміщенні міської ради створений сервісний майданчик служби зайнятості для надання інформаційно-консультативних послуг з питань зайнятості мешканцям громади.

Сьогодні фахівці служби зайнятості провели виїзний прийом, на якому  інформували жителів громади про послуги державної служби зайнятості, актуальні вакансії на ринку праці, порядок та умови реєстрації, в т.ч. за допомогою веб-порталу електронних послуг «Дія» та сервісу служби зайнятості «Електронна черга», необхідний для цього перелік документів, про порядок призначення допомоги по безробіттю. Також бажаючих було ознайомлено з електронними сервісами державної служби зайнятості, перевагами реєстрації в електронному кабінеті шукача роботи та в електронному кабінеті роботодавця.

Сервісний майданчик Обухівської міськрайонної філії КОЦЗ працюватиме  в міській раді  міста Українки щомісячно згідно затвердженого графіка. Тож запрошуємо всіх бажаючих скористатися послугами служби зайнятості та отримати консультації наших фахівців з питань зайнятості населення.