Виїзне засідання тимчасової контрольної комісії Київської облради відбулось в Українці

У середу в малому залі Української міської ради відбулось засідання тимчасової контрольної комісії Київської обласної ради з питань дотримання вимог законодавства щодо належного утримання, безперешкодного доступу та використання населенням об’єктів цивільного захисту на території Київської області.

Участь у засіданні взяли депутати Київоблради від партії «Європейська солідарність», «Слуга народу»,  представники ГУ ДСНС Київської області, Департаменту охорони здоров’я, Обухівської райдержадміністрації, Управління гуманітарного та економічного розвитку Української міської ради,  міський голова Олександр Туренко.

У ході засідання було обговорено стан фонду захисних споруд цивільного захисту закладів освіти та охорони здоров’я. Протягом минулого року в Українській громаді одночасно відбувались активні роботи з будівництва нових укриттів та реконструкції існуючих підвальних приміщень під укриття. У першу чергу увага була зосереджена саме на заклади освіти в селах громади та місті Українка. Цей рік не є виключенням, адже ми не знаємо, як довго ще триватиме ця боротьба. Присутнім було представлено відео презентацію будівництва перших в Київській області споруд подвійного призначення – укриттів на території академічних ліцеїв м. Українка, надано відповіді на запитання щодо кошторису, етапів будівництва, рівня захисту, відповідності проєктній документації, доступності для мешканців Української тергромади. Усі ці аспекти у ході будівництва було враховано – у цьому члени комісії мали змогу переконатися при огляді споруд.

Разом із тим, присутні ознайомились з розробленими проєктами майбутнього – мова йде про будівництво басейну на території АЛ №2, дитячого садочку по вул. Будівельників, укриття в с. Трипілля, реконструкцію поліклініки з улаштуванням найпростішого укриття в підвальній частині та ін. Про важливість втілення цих проєктів у життя, а також необхідність залучення інвестицій для спів фінансування робіт, було наголошено міським головою. Сподіваємось на підтримку обласної ради в цих питаннях, адже головні пріоритети для держави і для нашої громади, навіть під час війни лишаються незмінними: освіта – безпека – охорона здоров’я.