ВИКОНКОМ ЗАКЛИКАЄ ВОДІЇВ НЕ ПОРУШУВАТИ ПРАВИЛА ПАРКУВАННЯ АВТО БІЛЯ СМІТТЄВИХ КОНТЕЙНЕРІВ

Шановні мешканці нашої громади!

Виконавчий комітет Української міської ради працює в напрямі комплексного вирішення питання щодо вивезення побутових відходів  і слідкує за оперативним очищенням контейнерних майданчиків. Щоб уникнути неприємного запаху та неестетичного вигляду, особливо актуально вчасно вивезти відходи з контейнерів.

Однак роботу ускладнюють запарковані авто біля контейнерів та між будинкових проїздів. Тому закликаємо власників приватних автомобілів не блокувати роботу перевізників сміття, адже це порушення правил дорожнього руху: згідно з ПДР, паркувати авто на відстані 5 м до контейнерів заборонено.

Як повідомляє начальник відділу з благоустрою Геннадій Говдь: – «Власники транспорту повинні розуміти, що саме від них залежить чистота їхніх будинків, адже одного разу не правильно запаркований автомобіль створюватиме перешкоди в наслідок яких цілий квартал може залишитися без якісного надання послуг, як і не розчищеної дороги від снігу, так і не вивезення сміття. Тому ми робимо все для того, щоб місто системно очищалося і мало приємний естетичний вигляд. Але на жаль, через не добросовісних мешканців, які дуже недбало залишають свої автомобілі на проїжджій частині, технологічний транспорт не має змоги рухатись згідно заданого маршруту, що створює додаткові перешкоди та не дозволяє нам якісно  виконувати свої роботи».