“Вважаю цю сесію продуктивною, адже найважливіші питання, що тягнулись ще з минулого року – вирішено” – Олександр Туренко

Сесія Української міської ради відбулась у четвер, 8-го лютого. Проєкт порядку денного включав 100 земельних питань та додаткове – про списання квадрокоптерів з балансу УМР.

На початку роботи представник ТЦК нагородив бійців із м. Українка державними відзнаками. На жаль, одного з них – Олега Мержіївського – посмертно.

Оплесками вітали з відзнакою «Захиснику України» Кушніра Руслана Вікторовича.

Слава всім нашим Героям.

У ході сесії депутати розглянули та підтримали низку питань жителів громади, а також інші земельні питання, які у подальшому дозволять наповнювати бюджет громади.

У ході сесії вкотре міський голова Олександр Туренко запропонував винести на розгляд  списання основних засобів (квадрокоптерів) з балансу УМР. Дане питання розглядається ще з минулого року, а тому знову викликало дискусію між депутатами. «Я вже повідомляв, що засоби були передані військовій частині за запитом, маємо всі належні документи та підписані обома сторонами акти прийому-передачі. Не розумію, що раніше зупиняло депутатів, ми лиш згаяли час і не «покрили» термінові запити» – пояснив Олександр Туренко. Врешті, після обговорення, рішення про списання було підтримано, тож тепер міська рада має можливість продовжувати допомагати армії.

Шквал емоцій  викликав пункт про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки в с. Трипілля, на якій розташована релігійна споруда – будівля УПЦ. Питання розглядається майже 4 місяці, і лише на цій сесії депутати дійшли згоди та підтримали рішення з кількох спроб.

«Загалом, вважаю цю сесію продуктивною, адже найважливіші питання: людські, релігійні, які стосуються захисту країни від ворога та наповнення бюджету громади –  вирішено. Сподіваюсь, таким продуктивним буде і весь цей рік» – підсумував міський голова Олександр Туренко.