Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Всеукраїнський літературний конкурс імені Олени Теліги та Олега Ольжича

Державний комітет телебачення i радiомовлення України проводить Всеукраїнський лiтературний конкурс iменi Олени Телiги та Олега Ольжича.

До участі у конкурсі запрошуються студенти, аспіранти, науковці, працівники архівів та бібліотек. Переможці конкурсу отримають звання лауреата та будуть нагороджені спеціальними дипломами. Інформація про переможців буде поширена у ЗМІ. Кращі конкурсні роботи будуть надруковані у збірнику конкурсу, частина накладу якого буде розповсюджено по бібліотеках України. Автори отримають подарункові 5 примірників книги. 

Головною метою конкурсу є утвердження історичної пам’яті українського народу, його національної свідомості, формування та поширення дузовних цінностей та пріоритетів. Конкурс проводиться у п’яти номінаціях і охоплює як літературні, документально-публіцистичні твори, так і наукові дослідження національно-визвольної боротьби українського народу. 

Упродовж звітного періоду, в межах своїх повноважень, місцеві ЗМІ забезпечували інформаційну підтримку тематичних заходів, спрямованих на протидію упередженому та дискримінаційному ставленню до представників національних меншин, зокрема, ромів. Заходи проводились із дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co-2».                                                                                                      

Всеукраїнський літературний конкурс імені Олени Теліги та Олега Ольжича  – http://koda.gov.ua/oblderzhadministratsija/konkursy-ta-ogoloshennya/konkursi-akcii/
«Увага! Літературний конкурс» – https://obcity.gov.ua/2021/03/02/uvaga-literaturniy-konkurs/

Інформує: КОДА                   

Попередня «Гаряча лінія» на тему: «Активи, які підлягають одноразовому (спеціальному) декларуванню»

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено