Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Вітання міського голови Олександра Туренка з Днем знань

Професіоналізм наших вчителів, бажання учнів ставати кращими та здобувати знання попри все, безумовна любов і віра батьків у своїх дітей долали виклики часу і в період коронавірусу, і в період повномасштабної війни з росією.

Вчителі – навчали, діти – навчалися, отримували Всеукраїнські відзнаки, славили нашу громаду здобутками, ставали першими в науці та спорті. І це попри нічні ворожі обстріли і попри безсонні ночі. Це безперечний доказ того, що ми – нація переможців, що наша Українська громада – сильна і має прекрасне майбутнє. Пишаюся кожним і кожною!

Сьогодні, на жаль, знову йдемо у новий навчальний рік в умовах війни, то ж вектор нашої праці був спрямований виключно на безпеку дітей та освітян. Тому під час будівництва та реконструкції укриттів акцент ставився не на швидкість, а саме на якість.

Учні деяких ліцеїв і гімназій громади сядуть за парти вже сьогодні, деяких – трішки пізніше. Але так чи інакше, цей навчальний рік проведемо очно.

З вірою в наших воїнів діти, батьки, вчителі впевнено крокують до країни знань. Освічені люди – це ще одне, що відрізняє нас від ворога. Тому не опускаємо рук, працюємо на благо майбутнього нашої країни і віримо, що все буде добре!

Бажаю всім учням і вчителям нашої громади безпечних, цікавих уроків і нових досягнень щодня!

З Днем знань, шановна громадо!

З повагою

Олександр Туренко

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2023 Українська громада - всі права захищено