«Віримо в краще, але маємо бути готовими до гіршого», – голова Української МТГ Олександр Туренко

Сьогодні у малому залі Української міської ради відбулась робоча зустріч міського голови Олександра Туренка з керівництвом Трипільської ТЕС та представниками «Українського водопровідно-каналізаційного підприємства». Одна з обговорюваних тем стосувалась сплати заборгованості ПАТ «Центеренерго» перед Українським ВПКП за водопостачання. За словами керівника «Водоканалу» Віталія Ястремського, з січня минулого року борг склав понад 2 мільйони. На фоні збройної російської агресії та різкого зменшення споживання послуг населенням підприємство понесло фінансові збитки та, своєю чергою, заборгувало електропостачальній організації. Як було повідомлено у ході наради, наразі «Центеренерго» знайшло вихід із ситуації та готує угоду на реструктуризацію існуючої заборгованості, відповідно до затвердженого графіку.

Також  у ході наради присутні обговорили передачу на баланс Української міської територіальної громади майна, яке перебуває в оперативному управлінні Трипільської ТЕС. Міський голова Олександр Туренко запропонував створити робочу групу з перевірки стану таких об’єктів. «Одразу зазначу, що я завжди керуюсь виключно інтересами громади, тому ми не приймемо на баланс майно, яке зможе стати своєрідним «якорем» на спині місцевого бюджету» – зазначив Олександр Туренко. Також присутні торкнулись питання підготовки до опалювального сезону 2022 – 2023 та проходження його в умовах війни в країні. Міський голова зазначив, що зима буде непростою,  тому важливо враховувати будь-який розвиток подій. «Наразі я вивчаю можливість організації точок обігріву, про всяк випадок. Віримо у краще, але готовими маємо бути до гіршого розвитку подій», – наголосив Олександр Туренко.