Відбувся мітинг-реквієм, присвячений роковинам Чорнобильської трагедії

Роковини Чорнобильської трагедії – час нагадати про ціну помилок та невідворотність жахливих наслідків від необдуманих дій.

Сьогодні біля пам’ятного знаку пройшов мітинг-реквієм за участі ліквідаторів, керівництва Української міської ради, районної ради та небайдужих жителів.

Подяками від імені міського голови Олександра Туренка, а також медалями були відзначені герої-ліквідатори нашої громади, які 38 років тому, не вагаючись сіли в транспорт і поїхали виконувати свою роботу, аби врятувати майбутнє цього світу. Які знали, на що йдуть, але готові були віддати найцінніше – своє здоров’я.

Тисячі загиблих ліквідаторів, мирних мешканців, сотні випалених “мирним атомом” територій, де більше нема життя – така ціна помилок і прихованої правди. І, здавалось би, висновки мали б зробити всі, але, на жаль, сьогодні непокаране зло повернулось з новою силою. Не полишаючи спроб за будь-яку ціну підкорити Україну, очільники московського режиму перманентно погрожують застосуванням ядерної зброї в ході російсько-української війни та у відповідь на дії союзників з підтримки України. Хто б міг подумати, що нинішньому поколінню доведеться знову ціною власних життів боротися, аби зупинити ядерну загрозу та не допустити масштабної біди.

Дякуємо всім Героям-ліквідаторам Чорнобильської АЕС і Героям сьогодення за самопожертву в ім’я всього живого на цій земній кулі.

Вічна пам’ять загиблим…