Відбулись заходи з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Без показових парадів, масових зібрань та ідеологічних домішок, а зі скорботою та шаною зранку в Українській громаді пройшли заходи з ушанування пам’яті всіх, чиє життя забрала війна з нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

Рівно о 9-й ранку, по всіх селах громади та в місті Українка біля пам’ятних знаків відбувся запуск відліку загальнонаціональної хвилини мовчання.

Після цього священнослужителі прочитали молитву за загиблими співвітчизниками у війнах проти нацизму і у війні проти рашизму.

Сьогодні ми висловлюємо повагу усім борцям проти нацизму, увічнюємо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності.

День пам’яті та примирення 8 травня символізує не тріумф, а застереження, чим завершується потурання диктаторським режимам. А ми, українці, сьогодні як ніхто інший знає це.

Вічна пам’ять невинним жертвам кривавих воєн і вічна слава нашим Героям!

Не забудемо, не пробачимо…