Відбулось засідання виконавчого комітету Української міської ради

Відбулось останнє в цьому році засідання виконавчого комітету Української міської ради. Проєкт порядку денного передбачав питання торгівлі, капітального будівництва та ЖКГ, містобудування, квартобліку та соціальні питання.

На початку засідання міський голова Олександр Туренко коротко підбив підсумки роботи виконавчого комітету за поточний рік, вказав на значне перевиконання дохідної частини бюджету громади та повідомив про перспективи розвитку громади у прийдешньому році.

«Вимушений констатувати, що цього року громада втратила 25 мільйонів у зв’язку з тим, що певна частина депутатів міської ради заблокувала освоєння цих коштів. Нагадаю, що депутати О. Кровкін «За майбутнє», О. Воловенко «Воля» і О. Болбут «ЄС» подали позов до суду щодо скасування рішення сесій, які передбачали фінансування будівництва об’єктів: критого м’ясо-молочного ринку, капітальні ремонти доріг комунальної власності. Наразі дані рішення в апеляції скасовані, а їх законність підтверджено. Сподіваюсь, що виділені кошти будуть перехідними на наступний бюджетний рік.

З гарних новин – вже готовий ескізний проєкт будівництва басейну на базі АЛ № 2. Його вартість – близько 120 мільйонів. Наразі ведуться перемови про виділення коштів з бюджету ДФРР. То ж те, що місту обіцяли 20 років поспіль – буде втілено.

Також отримали підтвердження з області про виділення коштів щодо ремонту покрівлі Жуківцівської школи на умовах співфінансування. Маємо домовленості і щодо отримання 6-ти мільйонів субвенції на ремонт доріг у селах громади. Є гарні перспективи, головне – щоб депутати у сесійній залі працювали».

Після промови міського голови розпочалась робота виконавчого комітету. З основного:

– Продовжено дію існуючих угод на розміщення торговельних наметів (вул. Соснова, 2; пл. Шевченка, 1; вул. Юності, 3-Г)

– Схвалено кошторис на благоустрій території та будівництво спортивного майданчика в с. Щербанівка

– Затверджено склад координаційної ради з запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

– Затверджено виділення коштів на матеріальну допомогу, у рамках реалізації програми «Турбота».

– Упорядковано питання квартирного обліку, присвоєння адрес об’єктам будівництва та інші питання, що стосуються нагальних соціальних і житлових проблем громади.