Результати засідання конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку в м. Українка

13 серпня 2021 року о 9:00 год на засіданні конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку в м. Українка було обрано управителем багатоквартирних будинків, в яких не створено об`єднання співвласників багатоквартирного будинку та співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, Підприємство по обслуговуванню житла виконавчого комітету Української міської ради  (код ЄДРПОУ 20576699).

Результати конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в м. Українка будуть затверджені на черговому засіданні виконавчого комітету Української міської ради, що відбудеться 17.08.2021 року.

Інформація про повне найменування управителя, його контактні телефони, номер та дату укладення договору, ціну послуги буде розміщено на офіційному веб-сайті Української міської територіальної громади та в кожному конкретному будинку, зокрема, на інформаційних стендах у під’їздах будинків та біля них.

Інформує: Відділ житлово-комунального господарства та комунальної власності управління розвитку інфраструктури виконавчого комітету Української міської ради