Відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня

У 2023/2024 навчальному році педагогічні працівники закладів освіти атестувалися відповідно до нового Положення про атестацію педагогічних працівників, що введено в дію з 01 вересня 2023 року (наказ МОН від 09.09.2022 №805).

18 квітня 2024 року проведено підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня Управління гуманітарного розвитку.

Відповідно до рішень комісії атестовано:

на відповідність займаній посаді:

Колч Надію, директора Витачівської гімназії Української міської ради Обухівського району Київської області;

Когут Людмилу, директора закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Малятко» Української міської ради Обухівського району Київської області;

Сидоренко Людмилу, директора закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Колосок» Української міської ради Обухівського району Київської області.

Підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та раніше встановлене педагогічне звання «Старший учитель» Колч Надії, вчителю математики Витачівської гімназії Української міської ради Обухівського району Київської області.

Управління гуманітарного розвитку